+420 720 311 311

Tvorba webových stránek a eshopů

Webové prezentace

Chcete vytvořit vlastní webovou prezentaci? Naše řešení Vám pomůže vytvořit unikátní a lehce editovatelný web. Zaměřujeme se na moderní a pro uživatele příjemný i přístupný webdesign, který Vás odliší od konkurence. Používáme jednoduchou a přehlednou administraci s celou řadou nástrojů pro snadnou editaci jakékoliv části obsahu webu.

E-shopy

Je jednoduché prodávat online! Ukážeme Vám to pomocí našeho řešení pro moderní e-shop. Poradíme Vám jak prezentovat Vaše produkty a dostat je na všechna místa, kde je zákazníci hledají. Grafickou podobu eshopu vytvoříme podle Vašich představ, nejnovějších trendů a našich bohatých zkušeností.

Responsivní vzhled

Bez dostupnosti na mobilu nebo tabletu se již dnes neobejdete! Nechte si od nás vytvořit plně přístupné řešení, ať již zákazník přichází z počítače, mobilu nebo i tabletu. Být vždy dostupný z mnoha typů řešení je důležité, vždyť mnohdy první kontakt klienta s Vaším webem může být právě z mobilního zařízení.

SEO

Udělejte si z Googlu a Seznamu své přátele! Nechte tyto vyhledávače pomoci Vašemu podnikání za Vás. Pomocí dohledání ve vyhledávání Google a Seznam oslovíte přesně ty, kteří hledají Vaše služby nebo produkty.

Sociální sítě

Sociální sítě jsou již nutností pro většinu webových prezentaci, tak proč zůstávat pozadu a nebýt na těchto sítích k dohledání. Mnoho Vašich budoucích klientů Vás může oslovit právě přes tyto sítě, je tedy škoda připravovat se o ně.

 

Ukázka webových prezentací