+420 720 311 311

Další služby

Digitální fotografie

Nabízíme možnost vyfotografování Vašich produktů a služeb v elegantní a působivé formě. Celé focení je zajištěno profesionály v oboru. Následně tyto fotografie v počítači upravíme tak, aby byly vhodné pro použití ve Vašich firemních tiskovinách nebo webových projektech.

Řezaná grafika

Řezaná grafika je určena především pro výrobu reklamních poutačů, cedulí, orientačních systémů, polepů dopravních prostředků, světelných reklam, billboardů, bannerů, výloh, navigačních panelů a v poslední době se často používá v kombinaci s digitálním tiskem.

Široká paleta nabízených samolepicích fólií umožňuje vyhovět každému požadavku a nárokům zákazníka.

Reklamní předměty s potiskem

Potřebujete Vaše logo na tužkách, hrncích či jiných dárkových a reklamních předmětech? Kvalitní potisk reklamních předmětů vyrobíme rychle a za výhodné ceny. Můžete tak podpořit Váš prodej různými kampaněmi nebo reklamními předměty s logem Vaší firmy.

Potisk reklamního textilu, kuličkových per a jiných předmětů nabízíme ze tří katalogů, kde pak tyto předměty potiskujeme pomocí tamponového stroje.

Informační systémy

Informační systémy slouží především k lepší orientaci návštěvníků velkých budov a firem. Při výběru informačních systémů klademe především důraz na jejich variabilitu a přehlednost. Povrchové úpravy provádíme eloxovaným hliníkem nebo polepem z vinylu.

Tyto systémy se používají na cedulky ke dveřím, navigační tabule a piktogramy. Při jejich výběru vždy respektujeme exteriér nebo interiér budov, aby informační systém byl vidět, ale zároveň nepůsobili rušivě k okolí.

Světelná reklama

Světelná reklama je velmi účinný reklamní prostředek. Používáme velice kvalitní a atestované materiály na výrobu jak samostatných světelných nápisů, tak na výrobu světelných skříní a využíváme široké spektrum dostupných materiálů pro jejich výrobu a polep.

3D reklama

Efekt a výhoda třetího rozměru je velmi zajímavou formou reklamy, proto je 3D reklama vhodná pro odlišení se od konkurence. Používáme odlehčené materiály, jako je styrodur nebo polystyren, nebo plastové i kovové, které jsou vhodné především do exteriéru.

Na přání zákazníka vybavujeme 3D reklamu podsvětlením nebo nasvětlením. Tyto materiály dále upravujeme nátěrem nebo komaxitem pro zvýšení životnosti.

Razítka

Pro komplexní nabídku firmám a zákazníkům nabízíme výrobu razítek s logem firmy různých typů a velikostí. Naše razítka vynikají vysokou kvalitou zpracování, bezkonkurenční šířkou sortimentu a přijatelnými cenami.

 

Ukázka realizací

 

Ukázka 3d reklamy